Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #47205632

    törölt tag

    válasz barnam_ #109366 üzenetére

    Engem érdekelnek a villanyautók, nincs hangja, nincs váltás, folyamatosan húz, jóval erősebb mindennél, nem kell kuplung, nem kell fék se szinte egypedálos módban, egyszerű vezetni, nyugodt, calm az egész. Állati jó, mintha megérinthetném Isten arcát. :DDD
    Ahogy fejlődtek az autók mindent átvett az automatikus működés, nálunk sajnos leragadtunk a kéziváltónál amit rühellek, sajnos nem tudtam automatát venni, mert majd duplájába árazta a piac ugyanazt a kocsit amit vettem.... :((( Na mindegy...

    Nem sok magyar villanyautós videó van, ezért nézem őt is, bár csak a lényegesebb videóit, mert maga az ember olyan szódával elmegy kategória. Nem irritáló, de ha nem kell akkor nem feltétlen bámulom. A hirdetős videóval semmi bajom sincs, a rajongók, fanatikusok meg mindig is idióták voltak és szinte belőtt drogosként védik a mennyei celebjüket, ez is normális ma már.
    A hirdetés akasztott ki, hogy valaki ennyire lezser legyen, ezt meg utálom főleg ezen a színvonalon. Ez arcon köpése a vevőknek. Merthogy ő a Handrás az Isten és akkor elég beszignózni a hirdetésbe, ezzel el van intézve minden. Ez alapvető kultúra lenne, van akiben nincs meg.
    És amúgy ja, innentől kezdve én is minden hirdetésbe beleírom, hogy Handrás megérintette. Garantált siker. :DDD
    Horst Fuchs már elavult. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák