Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tboldi #106251 üzenetére

    Akkor csak kia, hyundai, honda jöhetne szóba, mert ezekkel vagyok megelégedve és hiszek a megbízhatóságukban+szervizben.
    Fiat tipo, dusternél ott van azért a megbizhatósági para a garancia ellenére.
    Viszont nem tudok 4M+ előkaparni egyikre sem
    A használtnál meg ugyanaz a parám, hogy mivel nem tudom hogyan használták nem annyira bízok benne.
    Meg i30 belseje össze volt cseszve, meg paráztam a részecskeszűrő miatt, i20-ból meg hiányzik pár dolog ami kellene (erősebb motor, kihangosító, kicsit magasabb has = i20 active= 4M
    Újat csak ismét i20-at, vagy rio-t tudnék venni, i20 kicsit jobban tetszik (ami most van jobban tetszik, mint a most jövő 2018 i20), rio a 7 év gari miatt logikusabb lenne, ha nem kellene földutakra is járnom rendszerint nem kellene emelt has sem, mondjuk eddig is eltudtam menni mindenhol és egyre jobban megy, hogy ne érjek le, de mikor nagyon óvatosan is lekoppanok, mindig jön a para, hogy emelt has kell:P

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák