Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz pepeSTAAR19 #66687 üzenetére

    Mielőtt lambot szeretnék igyekszem tájékozodni és nem csúcson beszállni

    Pont jókor érkeztél :DDD

    - Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

  • cocobanana

    tag

    válasz pepeSTAAR19 #66687 üzenetére

    Szia!
    Én a Binancet ajánlom, szerintem az egyik legjobb oldal és megbízhatónak tűnik. Én május közepén szálltam be több százezerrel forinttal és a napokban, ahogy esik a coinok ára, úgy veszem őket százezer forintjával, amelyikben látok potenciált. Nagyok jó coinok van a top 100-ban és azokból választottam ki jó párat, amiben nagy potenciált látok. Most, hogy esnek az árak, megint veszem őket. Nem akarok neked ajánlani coint, mert nem tudhatom, hogy bejön e. Elmondom én miket vettem nagy mennyiségben. Dot, Vet,Zil,One,Chz,Link, Tezos, Xlm, Avax. Ezekből vettem a legtöbbet és ezekből is fogom még. Ha az Ada ára beesik még jobban, akkor nyilván abból is, de az utóbbi időben eléggé feltört már és akkor nem éreztem jó beszállónak, de ha az is beesik eléggé, akkor Adát is fogok.
    Elején én rigben gondolkoztam, de sokat utána olvastam, meg informálódtam és rájöttem nem éri meg nekem már a rig befektetés, (x millió forint), mert kitudja mennyire fogja visszahozni az árát, meg beállítási problémákkal foglalkozni stb. Ezért döntöttem el, hogy azt a több millió forintot inkább kripto valutába teszem, mert sokkal nagyobb profitot tudok belőle kihozni, mintha eth bányásznék, főleg hogy jön a eth 2.0, aztán más kriptokat felesleges bányászni már, mert nem hozna annyi profitot. Szóval én a rig árát, kripto valutákba kezdtem el befektetni, folyamatosan. Mindig ahogyan esik az ár, úgy tolom bele a pénzt. Mostani helyzetbe nem tudni korrekció ez, és 1-2-3 hónap múlva megindulunk e felfelé, ezért is veszek most nagy mennyiségben, hogy addigra bőven kifogom tudni venni a tőkét, ha még ebben az évben megindulunk felfelé. Nem zárom ki a kapuját. Ha mégse, akkor sincs baj, akkor majd évek múlva indul meg a piac. Viszont nem egyszerre pakolom bele az összeget, hanem mindig várok jelentős zuhanásokat, napokat és az alapján. Ha most teljesen bezuhan az egész kripto, értsed 20.000$ a bitcoin, akkor még jobban fogom venni a többi alt coint. Én full befektetésnek veszem, ha 2024, 2025-re térül meg akkor arra. Nem az árfolyamot nézem, hanem a coinok számait. Végig néztem a 13-14, 17-18 éveket mennyire megtudott nőni a coinok árfolyama és rengeteg pénzt van benne. Egyszerűen ha hiszel a kriptoba, akkor csak vegyed nyugodtan. De azért ne a magas áron, amikor minden egekben van, mert akkor már eladni kell. Most kiváló beszálló pont, de ne az egész tőkédet tedd bele, mert nem tudni korrekció ez és megindulunk pár hónap múlva felfelé, vagy medve piac és még jobban beesnek az árak, és pár évig ez lesz, de aztán megyünk fel. Hit kérdése. Nagyon sok videót megnéztem a témában, a gazdag milliárdosoknak, már a dollár nem pénz. A bitcoin náluk a mértékegység és abból akarnak minél többet. Ne ijedjél meg, hogy a pénzed elveszik, mert nem fog, csak jelenleg ha veszel coint lehet dollárban nem annyit ér most az ára, de hidd el x évek múlva többszörösét fogja, csak ilyenkor kell venni, és nem akkor amikor portfolió és index és társai megírják 300.000$ van a bitcoin, mert olyankor már eladni kell, amiket olcsón megvettél évekkel ezelőtt. Gondoljál 24-25 évekre. Én így teszem. Végszóra még annyit, tényleg olyan pénzt tegyél bele, amire nincs szükséged. Se nyaralásra, se spórolásra, se ha közben jön valami, bármi történik, azt a pénzt nem fogod már kivenni, csak akkor ha az adott coinod eléri a cél áradat. Pl meg mondod Vechain (Vet) számodra 1$ ér. Addig nem adod el a több ezer vetedet, amíg 1$ nem lesz. Így gondolkozzál. Amit beraksz pénz, azt csak akkor veszed ki, ha a coinod elérte az cél árat. Ha ez 5 vagy 10 év múlva történik meg akkor , akkor. Csak így lehet lambod vagy bármid amire igazán vágysz. Hajrá.

  • koko52

    veterán

    válasz pepeSTAAR19 #66850 üzenetére

    Az 20 ETH :DDD

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák