Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Shkiz0 #74212 üzenetére

    De most FOMO + HODL + Robin Hood + infláció + készlethiányok mindennel kapcsolatosan + HO van.
    Én sajnálom h korábbi években ignoráltam a rig-építést, de ha már nagyjából meglesz az új irány ETH után (és crypto-tél közepén leszünk), akkor nagybevásárolok használt mélyen ár alatti kártyákból majd és az sem fog érdekelni ha nem jön ki a villanyszámla mert ha bejön a dolog akkor nevetségesen sokat érhet majd (remélhetőleg) :U

  • Frozen

    őstag

    válasz Shkiz0 #74212 üzenetére

    Én már eladtam dupla áron ahogy vettem + amit kitermelt ettől jobb profit nincs. Ha hagytam volna még menni nyárig akkor sem termelte volna ki azt az összeget amennyibe eladtam.(Most ebből az árból teljesen titán lhr kártyákat tudnék venni és még maradna is pénzem bőven csak felesleges majd a 40xx ből)

    Egy dolgot elfelejtesz régen volt aki vásárolta fel a beesés után is a kártyákat ,most egy sokkal sokkal bizonytalanabb képlet lesz a pos miatt. Szerinted ki fogja venni a kártyát? Max aki nagyon hisz egy egy coinban és kapar mint állat továbbra is még minuszosan is csak itt az a gond ,hogy nagyon nagy lesz a diff alig fog valamit hozzni még érmén belül is a kitermelés ,mert mindenki ezt fogja turni aki marad.
    Német aprón már mennek a 3070 es kártyák 600-750 euroban .... Na erről ennyit majd a non lhr agyon hajtott bányász kártyák biztos a pos után még többet fognak érni ez az álom. Mint írtam eladhatatlan kategória lesz,de hogy ne vitázunk rajta majd meglátjuk kinek lesz igaza.Jövő nyárig 1,5 éves kártyák lesznek agyon hajtva bányából, oké hogy kihozta az árát ,de hogy mennyiért tudsz majd tőle megválni érdekes. Igen van mikro stb csak a gyártok sem hülyék ha hirtelen mindenki majd tömegesen küldi vissza a kártyákat.

    a német apron már 3080 titán kártya is van 950 euroban ez átszámolva durván jelenleg 340ezer.... még sem a pos nincs it sem más és ez még ujjabb/erősebb kártya is szóval ez a joslatod ,hogy 240 körül lesz majd a 3080 pos után már most nem áll jól.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Shkiz0 #74212 üzenetére

    Had ne mutassak 1001 esetet amikor nyilvánvaló volt az összeomlás aztán még az utolsó percben is emelkedett az árfolyam voltak vásárlók.

    A szép ebben az egészben, hogy fixen jön a POS. Nem lesz nagy kunszt POS után 2-6hónappal vga kari árakat nézni, hogy bement e MSRP alá a használt fél/1éves ára vagy nem. Mondjuk nem nagy kunszt erre tippelnem a legutobbi rig csak napi 1-2$árt vagy annyit se termel ki esetén is bement MSRP alá.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák