Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bathalsar

    aktív tag

    válasz KerekesLevi #40961 üzenetére

    Én inkább arra gondolok, hogy ha ránézek egy bizonyos termékcsaládra (mondjuk 750 vagy 850W tápok), és látom, hogy az árak skálázódnak 20 és 80 ezer között, akkor tudom és nyilvánvaló, hogy 25 ezerért ritka esetben lehet jó vételt csinálni.

    Közben a bányászat arról szól, hogy minél olcsóbban vegyél alkatrészeket, minél magasabb legyen a számolási teljesítmény, cserébe ne tekerje le a villanyórát. De valahol meg kell húzni egy ésszerűségi és minőségi szintet.

    Lehet öregségemre lettem ilyenm, de bármilyen témában készülök közepes vagy nagyobb összeget elkölteni, előtte vadul olvasok, teszteket és értékeléseket bújok. (Nyilván így is lehet rossz döntést hozni, de az esélye sokkal kisebb.)

    Próbáltam 750-es Xilence-ről véleményeket találni, amazon.de hozott is kettőt, de nem többet. Ha megpróbálok róla beszédes tesztet keresni (nem kell Techpowerup szintű legyen, de azért egy unboxingnál legyen több), akkor szintén csalódás ér.

    Az ár és az információ hiánya nálam már deal breaker. Ezzel szemben, ha hibás a tápegység (mert mondjuk rámérsz multiméterrel), akkor nyugodtan vidd vissza és/vagy állj el a vásárlástól.

    -- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

Új hozzászólás Aktív témák