Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás9x

    őstag

    válasz sipu #39640 üzenetére

    Durva tévhit, mert Maximálisan Terhelhető 75W-ig azaz ez folyamatos üzemet jelent, károsodás nélkül, csak ezt a fórumtársak nem akarják elfogadni meg utánnaolvasni...
    Akár 2x akkora áram leadására is képes, de ezt feszültségeséssel tolerálja, illetve forglalat degradációval, vagy meghajtóáramkör hibával.
    De sokak szerint ez sem létezik, és jó a sata csatlakozó a risernek...

    Sokak szerint ha egy LIPO 3,7V akkor az annyi, nem 4,2 feltöltve lemerítve pedig 3,7 ahogy a 12V-os kocsi akkumulátoroknál sem értik, hogy miért 13,8V a plafon (oké 13,4, de van ami 14,4..) Szerintem kár ezen lovagolni..:)

    Szval ne evsszetek ezen össze, látom te jobban benne vagy az elektroba, rá kell hagyni.

    El ne kezd nekik magyarázni a tápokon fellelhető 18AWG 22AWG jelentését mert boszorkányüldözés lesz :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@kisstontour

  • szazbolha

    addikt

    válasz sipu #39640 üzenetére

    Meghagylak abban a tudatban, hogy nem ismerem az áramerősség fogalmát. Nem érzem ezt olyan nagy hátránynak, ezzel még beférhetek a tápajánlók közé.
    Sajnálom, nem támasztom alá semmivel amit írtam. Vedd egy buta és ostoba kijelentésnek és ne is foglalkozz vele. Számtalanszor találkozhatsz olyan alakokkal a neten mint én, akik mindenféle előképzettség nélkül mások írásaiból ellesett fogalmakat hordanak össze anélkül ,hogy alap összefüggéseket értenék, vagy akárcsak az aksik indítóáramát képesek lennének elvi síkon összekapcsolni a pcie riserek folyamatos áramfelvételével.

    (#39642) Tamás9x Sata tápcsati melegedésből indultunk ki. Nem az első 20 mikroszekundumban fog melegedni (ha melegszik), hanem az üzemszerű folyamatos terhelés alatt. Erre mérget vennék akkor is ha bölcsész diplomám lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák