Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszaa

    őstag

    válasz Dexar007 #1815 üzenetére

    Na igen, nem lehet tudni sok altcoin közül melyik életképes, hosszabb távon szerintem ennek is van jövője (+scrypt), egy második minden területen van és lesz, még ha nem is lesz annyira befolyásos sosem.
    Market cap.
    De a többinek nem nagyon jósolnék jövőt, sok jön és megy.. persze aki mer az nyer. Láttam aki bevásárolt 100000 random altcoint tényleg potom pénzért, aztán ha később akár 1 dollárt is megüti az árfolyam az sem rossz mellékes. Aki mer az nyer, vagy nem. :D

    (#1817) Dexar007
    Nem is neked lényeg,teszem azt sokan megveszik valakitől a használt, akár garancia nélküli kártyát.. azt se tudják mit csinálnak, járatják ezerrel aztán később eladják ugyanúgy.

    [ Szerkesztve ]

  • AAntii

    őstag

    válasz Dexar007 #1815 üzenetére

    Aki hosszabbtávra tervez az szerintem meghatározott időközönként (nagy termelési volumen mellett akár naponta) átváltja az altcoinját btc-re, arra sincs semmi garancia, hogy a btc tartja majd magát, de arra én nem látok esélyt, hogyha a btc összeomlik akkor majd az altcoinok túlélik a viharos árfolyamingadozásokat.
    A sok most kezdő bányász pedig amilyen hirtelenséggel elkezdte a bányászatot meghatározott árfolyam alatt vagy nehézség felett ugyanolyan hirtelenséggel is fogja abbahagyni a tevékenységét. 500.000-1.000.000,- forintot nem olyan nagy biznisz hardverben tartani napi 3-4 ezer forintért, mint ami előbb utóbb kinéz majd nyereségként.

    HSM: nem azt írtam, hogy nem fog elromlani a kártya a kondik tartós maximális közeli hőmérsékleten való üzeme miatt, hanem hogy a venti probléma sokkal korábban fog jelentkezni, de ebben amint olvasom egyetértünk. Összességében egyébként az sem biztos, hogy 10%-kal kevesebb lesz a termelés a végére is, mivel 720-740-es kh/s érték mellett leállhat a kártya, aztán ha nincs otthon az ember akkor fél nap kiesés és még bele sem számoltuk azt az időszakot, amikor 3 hétig garis ügyintézés miatt abszolút nem lehet majd bányászni.

    Majd figyeljétek meg jabuár közepén mekkora öröm és boldogság lesz 10 darab videokártyával megjelenni az aprón a többi 30-40 felső vagy felsőközépkategóriás videokártya mellett, akkor amikor a vásárlóközönség már megkapta az első részletről szóló csekket a smart tv-vel kapcsolatban. Aki most akar videokártyát venni jobban jár, ha vár még vele egy, másfél hónapot, akinek meg nagyobb készletei vannak más most regeljen az ebayre és alapozza meg a jó hírét, hogy utána a nagyobb felvevő piac miatt hamar el tudja majd adni a kártyákat.

    [ Szerkesztve ]

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák