Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • htc07

    addikt

    válasz nanunanu #15278 üzenetére

    Az egybites usereket simán ki lehet szűrni kérdőívekkel, vagy elbírálással. :)

    Vagy: csinálni egy teljesen gagyinak tűnő, retro 90-es éveket idéző, villogó hátterű, wordartos, animgif-fel tömött frontendet, hogy még eszébe se jusson senkinek regisztrálni. :DDD

    ja, és szigorúan gportal-on legyen a frontend, oda meg php-val ki lehet tenni jpg-ben az adatokat

    [ Szerkesztve ]

  • oleslie

    aktív tag

    válasz nanunanu #15278 üzenetére

    Na, egy biztos, te már nem jösz :)
    _NEM_ hagyományos multipool. Ez az utolsó alkalom, hogy erről itt eszmét cserélek. Ha az eddig leírtak alapján ezt nem értetted meg, ez után sem fogod.
    A hagyományos multipool úgy működik, hogy egy program algoritmus alapján diff/árfolyam/szélirány/hőmérséklet/etc. adatok alapján dönt a váltásról (megy automatice). A bányászott coinok vagy eladásra kerülnek azonnal (szintén program intézi a váltó(k) api-ján keresztül), vagy a pool-t üzemeltető adja el manuálisan. Ha kicsit visszaolvasol a clever topikjában, észreveheted, hogy ő vegyesen intézi az eladást. Van amit automatikusan elad, van, ahol ezt még nem tudta megoldani, így azt manuálisan intézi naponta néhány alkalommal.
    Amit mi ki szeretnénk próbálni Mester közreműködésével, hogy manuálisan irányítja majd a pool-t. _NEM_ egy algoritmus dönti el, mit bányásszunk, a coinok eladása nem automatikusan történik, hanem a poolt irányító dönt hogy mikor adja el. Ebből remélünk némi extra haszonra szert tenni.
    És mint azt korábban írtam, lehet (sőt, szinte biztos), hogy nem lesz 24 óránként kifizetés. Nekem megéri, ha többet kereshetek vele. Egyértelmű, hogy többet is áldozok érte. Akinek ez magas (nem érti), az persona non grata (szerintem). Ezen nincs mit ragozni.

    a/b/c embereknek meg _KELL_ érteniük hogy működik. Ha nem, akkor lehet menni waffle/clever/middle/etc. vonalra.

    [ Szerkesztve ]

    Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz nanunanu #15278 üzenetére

    Az elképzelés lényege, hogy akik nem tudnak foglalkozni vele és ezért kis haszonnal bányásznak a multipoolokban, azok most kapnának egy lehetőséget, hogy "átadva" a sebességüket 1 személynek, ő helyettük felelősen megpróbálja kisajtolni a lehető legnagyobb profitot. Amíg ez hellyel közzel sikerül és a bevétel felette van a multipoolnak addig mindenki boldog, hiszen ez volt a dolog lényege.

    Azt meg rosszul látod, hogy 0,0001%-os network részesedéssel majd nem találunk blokkot. Ahogy én elképzelem, itt arról lenne szó, hogy a pool egy poolban bányászik, ami onnan úgy nézne ki mintha 1 személy bányászna ott 1 felhasználónévvel nagy hashrate-el.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák