Új hozzászólás Aktív témák

  • SwissAirplan

    aktív tag

    válasz growler #10426 üzenetére

    Ez a link és ez a link és leírás alapján próbáltam!

    Amikor sikerül is és eljutok oda hogy átírjam hogy user, daemon, stb ott is biztos hogy nem jól írom vagy nem jól írok át valamit..

    De mindegy is... nem ismerem a rendszert, nem tudom hogy kell benne utasításokat parancsokat kiadni.... vagy ha valami kínja van akkor azt hol kell megnézni.

    Nem vagyok se hülye... se ... nem azért nem sikerül... hanem azért mert nem értem és nem ismerem a rendszert és a programnyelvet, azt se tudom hogy ahol írja hogy írjam át a user-t ott bent kell e hagyni a $ jelet vagy nem.. a nevet is átírjam vagy nem...
    feldobtam apróhirdetést hogy "kifizetem" az idejét annak aki segít és rám szán pár percet esetleg fél orát!

    Ott meg megkaptam a kioktatást hogy tanulnom kéne nem pedig megvenni a dolgokat. Köszönöm szépen 2 nyelven beszélek, kitanultam szakmát napi 10 órába dolgozom,,, úgyhogy nincs kedvem megtanulni most ezt a programozási nyelvet, EGY... AZAZ 1 SZEM PROGRAM TELEPÍTÉSE MIATT

    de annak a két kedves kolégának csak azt kívánom hogy legközelebb ha mondjuk a kocsiját viszi megjavíttatni akkor a szerelő vágja a fejéhez hogy "- HA HASZNÁLNI AKAROD A KOCSIDAT AKKOR TANULD MEG MEGCSINÁLNI-"

    Átnéztem a biztonság kedvéért.. az ls-re kilistázta hogy ott van.. adtam neki a kicsomagoló parancsot vagy éppen melyiknél mit kellett és akkor meg kiírta hogy nincs olyan,, pedig egy sorral feljebb ő listázta ki hogy van!

    De nem OFFolom és szemetelem tovább a topicot!
    Köszönöm az eddigi segítséget, aki bejelentkezett hogy segít azt még megvárom hogy hátha sikerül, ha meg nem akkor megy vissza a Win és teszem arra

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák