Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz ubyegon2 #6588 üzenetére

    Nem a linux guruk miatt aggódom, hanem a linux miatt.

    Istju linkjéből is olvashatod, hogy a systemd fejlesztése milyen ignoráns és arrogáns módon történik, ami nem hogy a unix világába nem tartozik bele, de még az open source-éba sem. Az ilyet gyökerestül kellene irtani. Ha így megy tovább windóz meg osx lesz a linuxból. Persze van remény, ahogy kispx is mondta a millió disztrókészítőből csak marad olyan aki nem pucsít be az agyhalottaknak.

    (#6589) spammer: Egyetértek, de te meg már kezdesz a másik véglet lenni :DDD Mondjuk nekem egy csupasz firefox bőven megfelel, ami megjeleníti a tartalmat, blokkolja a szemetet (követés, ilyesmi) aztán kész. Amire meg szükségem van azt felteszem a mozilla addons oldaláról.

    Mindenesetre elmentettem ezt a kommentedet is, mert lehet nálam is hasonló lesz :)

    (#6592) tvamos: Egyetértek ssd-vel kapcs. Amióta nekem is van, + pár hónapja 120 megás lett a net, kb pillanatokba telik 1-1 program telepítése, vagy a frissítés.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák