Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Rimuru #17843 üzenetére

    Nekem Sway 1.4 alatt csak egy bug jött elő, az is lehet nem a Sway-nek tudható be, hanem a bináris Firefox Developer béta nem kompatibilis vele. Nevezetesen, hogy Firefox Developer Editionben nem működtek random egyes billentyűk. Néha újraindítva jó lett, aztán random weboldalakon megint nem működött. Bár én nem emiatt váltottam, hanem a systemd-homed miatt. Emiatt dobtam a Sway-t is, nem akarok elogind-t, meg egyéb bújtatott systemd-s szutykot futtatni.

    Persze mondanom sem kell, hogy ugyanez a Firefox Developer portable bináris Void alatt X.org + Openbox + picom kompozitor felállásban simán, probléma nélkül megy. Még a cardgames.io/rummy/ oldalon is simán megy vele az oldal testre szabása (Options link), ami Archon nem működött.

    Egyébként a HUP-on azt írták, hogy egyelőre felesleges ettől a homed-től befosni, mert jelenleg semmit nem csinál. Csak azokat a felhasználókat és home mappájukat kezeli, amit már ezzel a homed-s megoldással adtak hozzá a rendszerhez. Azok a felhasználók, amelyek a hagyományos useradd módszerrel lettek felvéve, azoknak a dolgait egyáltalán nem kezeli, nem bántja. Így egy frissített Arch rendszeren csak fut a homed, dísznek, de lényegében semmit nem csinál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák