Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Cyrin #15981 üzenetére

    Ne a magyar gigabyte oldalt nézd, hanem a nemzetközit, a magyar le van maradva általában.

    Ó bazzz... tényleg, mindenütt ez van, összes gyártónál, mégsem esett le nekem. :B

    Annyira durva hangja nem lehet ezeknek, de most ezt említve, nem valami jó hűtése van egy erősebb procinál! :Y

    (#15982) Frawly

    Nézd, azzal, hogy Win 10 kell neki, semmi baj nincs önmagában. A játékgépemen nekem is az van fent, mert ugyebár az AAA-s játékcímek mégis csak azon mennek. Persze, morbid egy linuxos topikban arról vitatkozni, hogy a 2k-s vagy a 35k-s MS adót fizessük-e meg, mert azonnal kézenfekvő a válasz, hogy egyiket se, használunk Linuxot helyette. Főleg, ha játék nincs a képben, BOINC-nak meg szerintem van linuxos kliense.

    Na látod, a fejezet végére meg is válaszoltad! ;] Egyedül az AAA gamenál érthető vagy ha tényleg fontos valami spéci program miatt, de cigam kolléga még valamennyit konyítana is a Linuxhoz, ha kicsit odafigyelne! :D

    Ilyen újrahasznosított licencet nem csak eBay-en lehet kapni, hanem bármelyik ilyen online árusító oldalon. Az eBayt csak azért írtam, mert ott a legkönnyebb ezekre rátalálni.

    Ajajj, időnként a BB topikba is bedobnak ilyeneket, mufurcok morognak is. Minap a Win7 kampeca miatti akciót én is olvastam valahol. Szerintem én még bírom Winx nélkül, ha már akkor nem kellett, mikor jogtisztán ingyen lehetett volna a HP akksi alatti matrica alapján. :N
    Pedig egyszer úgy megnézném, de anno a beteg UV500-as miatt használtam a 8.1-et a HDS tesztelés idejére, hülyén hangzik, de tényleg minden bajom volt, egyszerűen megkönnyebbülést okozott visszabootolni Cinnamonra! Lehet, hogy ez ilyen pszichés dolog is részben, de a valóságban is fájt! Feláll az asztal és utána méf egy percig bukkannak fel beinduló programok, a frász tört ki komolyan tőlük! :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák