Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz K0zm0 #78181 üzenetére

    Uby, tudom hogy erről hasonlóan vélekedünk. :DDD

    Naná és igen sokan vagyunk ilyen haladó szelleműek!

    Persze megértem, kinek mi tetszik, de valahogy nekem "kockázatosabbnak" tűnik a használata olyan szempontból, hogy ha valami félremegy (frissítésre gondolok), akkor az tud nagy gubancot okozni. (Rollinggal nincs tapasztalatom, nézzétek el nekem!)

    Ez kb pontosan így van, kivéve ha rollingimádótól kapsz választ! :D Ettől függetlenül egy Manjaro-t érdemes kipróbálnod, ha a hw-környezet elviseli, akkor tényleg más élmény, mint a jó öreg stabil Mint Ubuntu Debian trió!

    Most komolyan kérdezem, nem kukacoskodásból: van valami előnye DESKTOPON rolling distronak?

    Nincs. Kivéve mikor mégis, ez akkor jöhet elő, ha annyira új hardvereid vannak, főleg VGA, de CPU esetén is hasznos lehet, a kernel és megjelenítésért felelős driver/fw-ek miatt. Ez tény, itt az LTS elvérzik.

    &Frawlynyek

    Én amúgy csípem a rollingokat, de a gépem nem, innentől kezdve adott a dolog. Egy kivétel volt, a super Chakra Linux, mire elértek egy nagyon jó szintre, be is nyekkent a fejlesztőgárda. Már rá sem tudok nézni a feltett RC5 verziómra, mert a majd 4 hónapos 860 EVO-n még kizárólag egyetlen disztró van fenn.

    [ Szerkesztve ]

  • Rimuru

    veterán

    válasz K0zm0 #78181 üzenetére

    kockázatosabbnak - melyik a kockazatosabb, amikor hetente frissul 15 alkalmazas vagy amikor fel(/1/2/3) evente 600? Tegyul fel hogy hiba tortenik valahol, melyik esetben konnyebb kideriteni hogy melyikkel lehettett a gond? de ez is csak egy lehetseges aspektus.

    Vigyázat, csalok!

Új hozzászólás Aktív témák