Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz VaZso #6902 üzenetére

    Van egyébként olyan, hogy hardver hozzáadása? Mert a tuneremet sehol sem találom... A nyomtatómhoz meg külön kéne drivert leszedni, szerencsére fórumon leltem megfelelő helyet (alapból felkínálja az IP2000-t, meg egy valagnyi Canont, de nekem pont IP1500 van).

    Az OO 3 sem nyitotta meg nálam win alatt a kérdéses pps-t, sőt, a beágyazott hangó pps-eknél is rendre gond volt a hang lejátszása. Tehát emiatt jár a fekete.

    Amit még nem tudtam kipróbálni, az a pendrive, kíváncsi lettem volna, felcsatolja-e olyan szépen magától, mint amilyen szépen látta a wines partícióimat...

    Ja a másik gond az egerem görgője...görget rendesen, de win alatt ha lenyomtam, előjött egy fel-le nyíl, és csak az egér mozgatásával haladtam...itt ez a nyilacskás opció nincs. Talán mert nem kajálja a Microsoftot? :D

    Ja és pozitívum: 1-2 chatoldalon szenvedős volt win alatt a java (gyakran behalt...telítődött a memóriája a javának, vagy mi a fene) - ez itt nincs :K

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák