Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz King Unique #58083 üzenetére

    Nem szívesen folytatnám az off-ot, mert rajongóim még innen is kivágnak. :DD

    Ha a böngészőben nincsen reklámblokkoló telepítve (pedig szokás) és azért ugrált fel a letöltésnél megannyi hirdetés stb., azért nem igazán az OS-t kell okolni..

    Ezt inkább viccnek veszem, mert mindenki tudja miről van szó, nem felugró reklámokról beszélek, talán annyit már én is tudok, hogyan kell ezeket böngészőből blokkolni, mint ha nem tudnád, hogy Linuxon is léteznek böngészők. :P

    A free programokhoz való eljutásnak vannak undorító kötelmei, bár közben rájöttem, hogy ezeket máshonnan is le tudom tölteni, de gondolom Winfanként Te olyan linkeket adtál meg a Pendrive-os topikban, amit a Winesek már megszoktak. A javasolt programokkal semmi baj nem volt, azok tökéletesek voltak amúgy. Linux alatt is tudtam tesztelni a pent, csak kíváncsi voltam...persze kiderült, hogy totál értelmetlen volt az akció, mert Linux alatt jóval többet megtudtam a pendrive-ról. Elhiszem, hogy Te rutinosan használod a Wint, de én csak a lehető legkevesebb percet akartam ott tölteni, persze, hogy nem fogom használhatóvá tenni hetek alatt! ;]

    uff/off

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák