Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Barret001 #82974 üzenetére

    Jókomám! 9 hsz-t írtam neked, ennek 90%-át egyszerűen nem is vetted figyelembe. Javasoltam a Linux Mint Mate verziót, linkeltem is, honnan töltheted le, erre a Q4OS után megint valahonnan előhúzol egy disztrót, amit senki nem használ innen. A Linux Mint alapból szinte minden szükséges dolgot felrak default, így sokan mát a telepített állapotában is elvannak vele. Például a virtual billentyűzet is alapból benne van.

    A másik kérés az volt, hogy egy qrva inxi -Fxxx terminal kimenetet rakj már be és akkor mindenki látja hw/sw összetevőket, nem kell a Látóasszonyok topikjába futkározni...

    Amúgy a helyedben ha programokat keresnék Windowsos appok ismeretében, ide beírnám és a lista alapján elkezdeném keresni, fenn van-e a tárolókban. Előbbi linkelt 9 hsz-ben keresd elő a Synaptic használata c leírást előbbihez.

    Az a gond, ha ennyire qrvára nem is figyelsz oda még arra sem, amit javasolnak, akkor úgy mégis mire számítasz? Türelem, odafigyelés, koncentrációs készségek felturbózása, ezek kellenek az elején, főleg a telepítésnél, utána az van, amit írtam, nagyanyám is vígan használná. Vagy mehetsz sírni Tibi komám számtalan nyekergő topikjába, ha attól előrébb vagy! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák