Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz huncutka1029 #69366 üzenetére

    Ez így igaz, de 3D-ben már nem az igazi. Szvsz.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • MrBazsi

    senior tag

    válasz huncutka1029 #69366 üzenetére

    Nem keveredtem meg, kicsit félre érthetően írtam valószínű.
    Az én tvmhez az AKB73975728 számú távrit adják gyárilag, ez helyett használok egy AKB74115502 -t ez is gyári lg, de számomra sokkal kényelmesebb, mint az a másik, vacak kicsike.
    Szeretem ezt a magicet, (mr500) a régit amit az lmhez adtak, azt egyáltalán nem csíptem rossz fogása, idióta alakja volt, de ez tényleg nagyon jó. Igaz ez se tökéletes, de itt legalább használom mindkét távrit, ágyból a simával, innen a gép mellől ülve az írósztalon a magic van nálam, így legalább mindenhova jut egy :D
    Abban igazad van ha megnyomom az ok-t előjön a kurzor. De hát én akárhogy állítom a kurzort számomra a pozicionálás vele arra a vékony sávra még mindig bosszantóan körülményes, jobb a nyíl.
    Nekem a némítógomb nem működik a magicen ezen a tv-n, érdekes máson igen, mondjuk ez valószínű simplink hiba, ügyfélszolgálaton is megerősítették h nem csak én küzdök ub szérián simplink gondokkal.

    (#69369) olajbogyo
    Nálam se a serviio-n se a gyári usb porton keresztül nézett filmnél se volt baj soha a feliratokkal, minden megy tökéletesen. Elég sok amcsi sorozatot szedek torrentről soha nincs baj se az utólagos feliratokkal, akkor se ha az mkv fájlban van alapból angol, és ez mellé beteszem a magyart, akkor is tudok bármikor választani a kettő között.
    T5 nekem se ment dlna-n ahogy semmi ami 4K. Inkább azt mond meg mi volt neked az a 3 ami ment.
    van egy pár 4k demós videóm, amiket a tv vásárlása előtt töltöttem le innen a topicból, az összes megy usbről, de dlna-n keresztül egyikse.
    Szerintem a mi tv-nk gyári media playerje egyáltalán nem rossz, sőt, mégis szidják itt sokan, akinek meg nem jó, hdmivel összekötve pcről olyan lejátszót használ amilyet akar, vagy vehet külön is vannak media playerek, de szerintem felesleges.
    Szerintem ne hangprojit vegyél hanem egy rendes 4 állóhangfalas házimozit legalább. sokkal jobb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák