Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ravenloft

    tag

    válasz Rbert #27922 üzenetére

    Akkor megnyugodtam, hogy nem az én készülékemben van a hiba (ami a DP-t illeti). :)

    Ha az LG TV Remote app-ra gondolsz, akkor azt vagy az appstore vagy az android store-ból tudod letölteni. Viszont arra figyelj, hogy két azonos ilyen app van (app store-ban legalább is) és csak az egyik működik (nálam legalább is). Én iPhone5-el használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Gyakorlatilag egy "majdnem" teljesértékű (nem lehet ki-be kapcsolni vele a TV-t) távirányítót csinál a telefonból, csak annál jóval többet tud. Konkrétan szinte mindent vezérelhetsz vele (smart, prémium tartalmak, DP, setting, 3D, CH stb..) ami a TV-vel kapcsolatos. Sőt, konkrétan a SmartShare appon belül látod is a stream tartalmakat (video, zene, fotó stb..) két katt és már megy is a film a TV-n. Vagy akár legyen szó a prémium tartalmak eléréséről (youtube, vTuner, index, origo, google maps, facebook stb..) amik szintén pikk-pakk megnyílnak.

    Szóval egy biztos, ezek után a Magic Remote-ot csak arra használom, hogy ki-be kapcsoljam vele a TV-t. :) Amúgy ez az app még tutibb egy iPad minin lenne! Ja és nem mellesleg (bár nem értem mi értelme van?) a telefon képernyőjén meg lehet jeleníteni az éppen futó TV műsort is. Amolyan "second display" lesz belőle. Illetve olyat is lehet, hogy készítesz egy pillanatfotót az éppen aktuális adás egy darabkájáról, majd posztolod ide-oda (FB, twitter stb..).

    Tehát mindenkinek csak ajánlani tudom (aki eddig nem ismerte volna) ezt az appot. Mint mondtam volt, mind iPhone-ra mind Android-ra elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák