Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz stilo18 #25852 üzenetére

    LM620S-nél hogy adna szebb képet, egy LN5400?? Kb két kategóriával gyengébb modell utóbbi.
    Kategóriájában nem rossz az LN5400 képe, de az LM620S szintjéhez köze nincs.

    (#25860) kazmerr -> 2 éves belépő smart modellt(LV375S) miért kell ajánlani? :U

    (#25864) stilo18 -> LA6130 az LM615S idei kiadása kb. Képminőségre is hasonlóak, talán kicsit egyenletesebb a 6130-as háttérvilágítása.

    (#25873) Papesz01 -> ISO-t semmilyen tv márka nem játszik le. Hangsávváltáshoz meg próbálkozz a q. menu-vel.

    (#25877) kazmerr -> VGA-ról nem vagyok biztos, hogy megy rajtuk a 3D. A +1 szemüveg az LM660S-nél a szemüvegre csíptethetőt jelöli. Mindemellett az LM660S-nek jóval jobb és gyorsabb a netes része már.

    (#25886) Ace Ventura -> Akkor most állítsd be a képet, mert lehet hogy változtak az alapbeállítások a korábbiakhoz képest.

    (#25888) szemtelen -> Ez nem torrentkliens. :) Én arra használom amire való és arra megfelel egyelőre. Ez pedig annyit jelent, ha alkalmanként csinálok egy-egy képet a telefonnal azt az otthoniaknak egyből meg is nézhetik(ha még nem is vagyok otthon).

    Mellesleg tegnap kipróbáltam az 55"-os OLED-es LG-t, nem volt rossz első blikkre. Nagyon várom már, hogy elkezdjen terjedni és kiforrja magát.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák