Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz gulb #4601 üzenetére

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

  • bacus

    őstag

    válasz gulb #4601 üzenetére

    Valószinűleg mérési különbség van, ma szándékosan inditottam és mértem párszor, és sok függ, hogy honnan mérem. Eddig én (valószinúleg) nem gombnyomástól mértem a bekapcsolást, hanem miután már a bios bejelentkezett.

    Elég hosszú jelszavam van, (5 karakter ugye... :) ) és egyszerre inditva a stoppert, és addig mérve amig sikerül begépelni a jelszót, bejön a desktop ill veszi a notepad linkre az inditást, simán megvan 17mp is. Jelszó bekérésig bios után mérve, stb ez 8-9mp körül van, ami nem a teljes boot folyamat.

    Amit még tudni kell, hogy az ODD-t kivettem a gépből, egy kingston SVP200S37A/120G SSD van benne a terás HDD meg átkerült az ODD helyére. Az msata-s indulásnál az ODD felismerése is idő lehet, főleg ha van benne lemez! Nálam nem indul szinte semmi autostartban, MSE virusirtó és skype van, meg a lenovos cuccok.

    Pár service alkalmazásom van ami spec, pl egy sql szerver, de nem ms sql, viszont késleltetve indul..

    Tényleg felesleges a boot időn főleg <10mp -en vitázni, mert ez MÉRÉSI HIBA is lehet. Valószinűleg minden szolgáltatást tiltva (pl wifi, virusirto, skype, 2. hdd, stb) értékes másodperceket lehet nyerni, ha a youtubera készitenék videot, megtenném :D, de nekem a gép munkára kell, arra meg "azonnal" kész.

    [ Szerkesztve ]

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák