Új hozzászólás Aktív témák

  • Petibaba

    csendes tag

    Mr Levonó!

    Sajnos megint fölöslegesen koptattad a billentyűzeted. NEM, ismétlem NEM azt kérdeztem h honnan tudok hozzá netről szerezni szoftvert, miért nincs lenovo oldalán az omnipass szoftver stb. Azt már megbeszéltétek, tudom h sehonnan. Én azt kérdeztem h a backupo dvdről van e lehetőség mondjuk egy szoftver (jelen esetben az ujjlenyomatolvasó szoftver)installját valahogy kihalászni. Nem ugyanaz a 2 kérdés. Ha csak erre a kérdésre válaszoltál volna azzal hogy nincs erre lehetőség, a backup dvd csak teljes rendszervisszaállításra jó akkor el lenne intézve, mindenki boldog lenne, és a te billentyűzetedről sem kopott volna 0,3cm fölöslegesen. Jobb is h legyalultam mindent, mert a rendszer felállása után nekem ne legyen 23 kis ikonocska a jopbbalsóban, meg ne fusson 42 dolog plusszba fölöslegesen. Azért ahoz kevés az erő ebben. Minden driver, szoftver legurult szépen az automatikus driverletöltő progival, szuper. Csak az ujjlenyomatolvasó szoftvere nem, ezért gondoltam megkérdezem h van e lehetőség ezt a dvdről, de akkor nincs.
    De ha itt tartunk, valaki segíthetne nekem annyiban hogy a gépén lévő omnipass szoftvernek installját elküldi nekem mondjuk msnen vagy valahogy. Ha van valaki aki segítene eme apróságban, akkor jelezze, és megadom az elérhetőségeket.

    Kösszi!!!

    u.i.: METRO c200(1giga ram, dual 2core proc) 232E

Új hozzászólás Aktív témák