Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz ripla #79031 üzenetére

    Jelenleg Jirnyből érkezik minden LEGO-s rendelés a LEGO.com-ról, és DPD hozza fixen mint partner. Ez itthon annyiban különbözik, hogy már a posta is viheti.

    Éves szinten fél millióért rendelünk legalább, nem volt eddig gond.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

  • sb

    veterán

    válasz ripla #79031 üzenetére

    Pedig biztos nem a DPD csomagolja dobozba.
    Nekem eddig egy teljesen összetört (külső/belső doboz) kis csomagom volt, volt még 1db sértetlen külső dobozos, de belül kilyukadt Lego doboz (Creator Porsche)... és talán még egy hasonló: Creator Mustang, még bontatlan, de hasonló lyukat találtam rajta, anno nem vettem észre de biztos gyári mert itthon nincs ami kilyukasztaná, ill. olyan a jellege is: nincs átszúrva, teljesen sima a doboz oldala de látszik, hogy ott egy lyukat ki lehetne hajtani.
    A többi (kb. 15db rendelés) hibátlan volt belül. Viszont amit írtam az igaz: néha elhúzott szájjal vettem át a dobozt látva, nem összetörve volt szállításban, hanem ilyen tessék-lássék módon ráhajtva, leragasztva, félig lyukasan. Kitöltés pedig soha nem volt pl. a dobozokban belül.
    Igazából furcsa is, hogy csak ennyi gond volt velük belül.

    Amúgy nyilván vannak rendszerproblémák, a kitöltés hiánya ilyen biztosan, a többi viszont tök egyértelműen lehet egyedi gond is: ki mennyire csomagol ott egyénileg értelmesen.
    Ha már DPD és követés: az is hasonló... mutatja az app mi hol van, majd bejön a személyes faktor mikor felhívom a régről ismert futárt jön-e mert ezt látom jelezve de nem jött: és akkor félremagyarázás, szabadságon van, nem is ma jön, voltmáritt, stb... :)
    Ezt a faktort sajnos nem nagyon lehet kiiktatni.

Új hozzászólás Aktív témák