Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Mauzes #73180 üzenetére

    Itt más készletek vannak felsorolva, csak pár darab és mellette összegek, nem százalék. De ez is 20%-ot jelent gyakorlatilag a megadott szettek árából az Insider weekend alatt, a többi extrával együtt.

    @Llew
    Én nem látok egyértelmű irányt ilyen szempontból a Legónál. Van amikor tök rétegtermékkel jönnek ki, van amikor csak a legtutibbra mernek menni. Szerintem ez nem fehér-fekete náluk, amit már a paletta is jelez: k* sok készlet és téma megy. Nyilván ennyiféle nem tetszhet csakis és kizárólag a mainstreamnek.

    A miért pedig egyszerű szvsz: nincsenek rászorulva, amíg gyárakat lehet építeni és a vásárlók mindent vittek (különösen 1-2 éve), addig igazából futnak a max kapacitáson, mindig nőnek, nem is annyira visszafogottan, mint korábban. És ebbe belefér, hogy kisebb-nagyobb szériákat gyártsanak szvsz kisebb-nagyobb igényekre.

    Gond akkor lenne ha globálisan megtorpan abszolút értékben az eladás - lehet, hogy ilyen is lesz/van. Arra meg nem a témák a gyógyír, hanem a gazdasági helyzet/ár aránya messze az elsődleges szvsz. Ezen belül meg akkor van gond ha egy adott témát benéznek és legyártanak mondjuk 20x annyit X témából mint ami fogy. Ebbe meg nehéz belefutni szvsz.

    @Tyler Durden
    Az a gond, hogy máshol szocializálódik a gyerek, óvodában, iskolában ül a nap nagy részében. Meg aztán antiszoc is a gyerek ha nem ismeri X-Y játékot és a többiek meg arról értekeznek. Az se világos senkinek - szvsz a brittudósoknak sem - hogy most mi a jó. Képernyőt néz és majd ezért nem tud írni-olvasni, cipőt fűzni, stb... vagy olyan skilleket gyűjt amivel 30 év múlva előrébb lesz, lévén most se kell már vadászni meg hasonlókat, mint anno. Van pár egyértelmű dolog a kisgyerek mozgás-agyi fejlődés kapcsolat, de azon felül szerintem kérdés, hogy hol az optimum.
    Mondjuk szerintem adja magát, hogy jobb ezeket időben kitolni, de ki tudja mennyivel lesz hátrébb a gyerek utána bizonyos dolgokban.

    Nálunk minimál a képernyő, cserébe azért van amikor hátrányban van a többiekhez képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák