Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz kbalage2 #64927 üzenetére

    Csak azt nem értem, hogy egy technic szettet - ha jól látom az lesz lényegében, hasonlóan az elődhöz - miért emelnek ki a kategóriájából és tesznek egy olyan helyre, ahol az árak magasabb szinten vannak?
    Ez az Icons az ex-Creator Expert ha jól tudom. Nézd meg mit műveltek ebben a kategóriában (porsche, mustang emelt árak, camaro alapból magas, ha 1-2 webshopot nem nézek akkor ott a noname pick-up is).

    Technic ferrári 488 az egy nagy sikertörténet.....(itt a fórum táblázatban se viszik el 35 rugóért se - legalább is sokáig ott volt, most nem néztem lehet még ott van- ).

    Nem értelek titeket. Azt akarjátok megmagyarázni, hogy teljesen rendben vannak az árazások és a kategóriákkal való zsonglőrködés elég magyarázat arra, ami Icons annak az ára úgy jó ahogy van?
    Nem nézitek a produktumot magát, hogy kapsz 200db alkatrésszel kevesebb terméket, ami az előd átpofozása (mert képről a felépítmény ugyanannak tűnik, csak más a "pofája") és kifizetsz 25%-kall többet érte?
    (most az árfolyamot nem kevertem ide, az nem a Lego sara, de több mint 25% különbözet nekünk itthon forintban, sajnos)

    Lehet tévedek, de az Icons árak nem szoktak annyit esni webshopokban, mint a technics. Bár manapság minden kusza. Régen ugye az Ideas volt ilyen. hogy webshopban se volt sokkal olcsóbb...

    .. de akkor feléd is módosítok. Én drágállom, annak ellenére, hogy rendben van az árazása, a kategória besorolása, meg úgy minden ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák