Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #75376384 #58387 üzenetére

    Mint írtam nem követem meddig kaphatóak, akkor ebben tévedtem, ha hosszabb ideig vannak.

    Mondjuk az kérdés, hogy mennyire hosszan, most ránézve brickmerge-en inkább 09.01-től volt pl. adventi készleten értelmezhető boltmennyiségben a németeknél.
    Viszont idáig tart a tévedés, a többire nem érzem, hogy érdemi válasz jött volna.

    Miért kell augusztusra felkészülni a vételre? Nem találhatja ki a gyerek október végén, hogy mit szeretne? És esetleg a szülő is lehet nem feketeöves Lego-gyűjtő aki tudja mire kell lecsapni időben?

    A példám nyilván túlzó volt, de azt hittem abból feltűnik, hogy nem az van amit a kedves szeretne, bármennyire is ezt próbálod beállítani. Miért ne szerethetne 2-3 tételt is egyszerre megvenni? Miért ne lehetne abból 1-2 gwp és/vagy limitált akármi?
    De az egész tök mellékes... a lényeg, hogy a példán átmehetett volna, hogy irreleváns mit akart és mennyi extra cuccot pakoltam egy kosárba, a lényeg, hogy bármelyik elemét kivesszük a példának szerintem erősen elfogultnak kell lenni, hogy azt mondjuk rá, nem amiatt hiányzik mert a kelendő cuccokat bezsákolják.... az ötévesek és szüleik, ja, nem: a "gyűjtők".

    Röviden:
    - Példák arra, hogy nem kapsz meg bizonyos cuccokat.
    - Példák arra, hogy több vagy (nem és) extrább cuccokat szinte soha nem kapsz meg akkor amikor akarsz.
    - Akarhatod máskor is, nemcsak a termék hosszú életciklusa alatt a legoptimálisabb időpontban (amikor kapható még 1 hónapig)
    - De a lényeg nem az, hogy együtt minden extrém dolog nem jön össze. Ezekből bármelyiket kiemelheted és írd le, hogy nem azért nem jut/máskor jut/5 külön rendelésben jut, mert nincs masszív készlet amit elvinnének tömeges begyűjtők.
    Ezt nem hiszem, hogy le tudod írni őszintén.

    Az, hogy a fentieket egyenként szemezgetve kihozzuk arra, hogy mindenhez hozzájutott - és ebben igazad is lehet akár... - ha:
    - szeptemberben vásárol adventit
    - 5-6 boltot végigjár pár kelendőbb készlet után
    - válogatott minifget akar akkor még többet végigjár (mert ahol van ott is kiválogathatják)
    - PaB-ról akar keresett cuccokat akkor 5x rendel 1 helyett
    - gwp-t akar akkor éjfélkor a gép előtt ül...

    ... te erre hozod ki azt, hogy ezzel semmi gond, mert:
    1. "mindenhez hozzájutott ha akart". Végül is igazad van. :)
    2. "ezt bárki végigcsinálhatja". Ebben is. :)
    3. a fenti folyamat tök rendben van. :F
    4. és semmiben nem lett volna más, egy kis változás sem lenne reális az egészben, ha nem lennének a 10-esével gyűjtők. Őőőő... :N

Új hozzászólás Aktív témák