Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz Mozaart #51293 üzenetére

    --- AT-AT ---

    Sok minden változott, most nincs erőm leírni. Mint látjátok már a páncélnál járok. De még a hátsó traktus, a motor terének változnia kell. Mint kiderült az ezelőtti motortér ami a hosszabb volt jó volt. Nincs baj, mert majdnem mindenről van mentésem.
    Az arányok szinte az eredetihez megfelelnek. -UCS verziónál 4-5 stud eltérések vannak arányban!... - 1 stud-dal szélessebb a páncél például, a jobb oldali, mivel a nagyobb székek miatt nem tud már beljebb jönni. Csinálhatnám azt mint a lego, hogy végig sorolom sima szék elemekkel, de az nálam szóba sem jöhet, plusz azon a snowtroopernek nem tud táskája lenni, ami a levegőt biztosítja. Ha megnézitek az UCS-s minifigek hátán vannak már felfestve.. de persze elájult mindenki attól a lépegetőtől.. :D A mérete tényleg nagy élőben, de azon kívül sztem nem erőltették meg magukat, persze a lábát megoldották -khm.. egyedi elemekkel.. :D-
    A motortérnek még 5 studdal kell hátrébb jönnie összesen. A hátsó központi teherhordó falnak 2 studdal. Valamint maga a test elv 1-1 studdal szélesebb. De ha megnézitek az UCS-t, aztán az enyémet feltünik hogy a lego-é valamiért olyan vékony lett mintha az Endoron kettő farönk oldalról megnyomta volna. Persze ez is csak nekem tűnik fel.. :D
    De amúgy a teste 90%-os most már.
    A páncél is nagy felvarrást kapott. Például próbáltam textúrálni a középső lemezen a 4 db függőleges lemez panelt -több kevesebb sikerrel-.
    Megoldva most már az oldalsó páncélok könnyű levehetősége -ezt a legotól csentem, röstellem is magam.. :D- De a felső páncél szintén ilyen belecsúszós módszerrel lett kitalálva. A bal kettő piros axle negatív "anya", jobb kettő pedig "apa". Legonál ha jól tudom csak beletudod ejteni.
    És még számtalan dolog van, központi fal is átlett struktúrálva, a kettő szélén például el van vékonyítva hogy a páncél bejöhessen döntve, ha ez érthető.
    Közel sem a végén vagyok, de már látszik a vége.
    Az elszálló euró dollár árak miatt, kicsit drágább most már. De kiváncsiságból betettem a 75313-at alaktrészekkel és 600k árat írt rá, boltban 290k.. nem tudom mennyire hihetőek a stud.io árai.. :D

    Jó nézelődést, Jó éjt majdan!

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák