Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz Throme #51215 üzenetére

    A konstruktív kritika mindenképpen jó és üdvözlendő, természetesen a LEGO se csak csodákat ad ki, de én sem így kezelem a szetteket a videókban. Persze az alap hozzáállásom pozitív, hiszen fan vagyok és ha valami nagyon nem az én stílusom akkor eleve le se videózom. Nem fogok pl azért venni Minecraft szetteket vagy stadionokat csak hogy fanyalogjak rajtuk egy sort.

    Az említett úriembernek főleg a Technic videóihoz volt szerencsém, egész jól lekövethető mikor van különösen kedves véleménye valamiről mert akkor hirtelen megszaporodnak nálam a német kommentelők akik mind totál ugyanazt a követ fújják. Látványos volt pl a Ferrari 488 esete, konkrétan százával jöttek és feltétlenül el kellett mondaniuk hogy a hasonló árú CaDA szett mennyire sokkal-sokkal jobb ugyanennyi pénzért és a LEGO mekkora egy trágyahalom, és mivel én nem ezt mondtam a videóban ezért a LEGO tuti megvett engem kilóra. Mindezt persze sziklaszilárd határozottsággal állították úgy, hogy egyik szettet se építették meg soha :)

    Egyébként neki valóban a negatív reklám is reklám, hiszen LEGO és egyéb alternatív építőjáték üzlete van, szóval mindent a promoért :)

    #51216 Mauzes elképzelhető hogy van több árnyalat is, ahogy mondtam én nem tapasztaltam, szerintem a többi alkatrész elég egységes színű.
    Volt egy hosszú interjú valami kvalitis emberkével, ő mondta hogy van egy tűréshatár amin belül elfogadhatónak tartják a színeltérést, és a Sián bizonyos alkatrészei messze túllépték ezt, szóval azért nem úgy működik hogy minden gyár "ahogy esik úgy puffan" módon kezeli a színkeverést mint a fent említett kínai úriember :)

    [ Szerkesztve ]

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

  • mancer7151

    tag

    válasz Throme #51215 üzenetére

    "Az se jó, ha csak lollipop meg rainbow a review." Pont ezaz. És nem utálja a legót csak ki meri nyitni a száját :N Nade nem vitázom.

    Kár hogy magyarban nem találni technic versenyeket, régebben voltak, oldalakat és régi futamokat találni még szabályzatot is, de évek óta nincs bejegyzés. Beszélgettem RC-s emberekkel adtak tippeket hol nézzek körbe mind zsákutca lett. Ha lenne kivel mondjuk kimennék külföldre 1-2 napra csak most nagyon bolond a világ.

    "De tegyük fel csak 3 db kis alaktrész tér el a többitől, akkor sem tudom elképzelni, hogy amit helyette küldenek, az az új gyártású batch mitől lesz majd biztosan olyan, mint a meglévő többi zöld alkatrész." - Sehogy. Amit én nem értek hogy ha akarnak csinálnak egy új speckó szetet és ahhoz nincs minden elemből egy adott szín akkor miért nem olyan színből áll ami már van. :F És akkor kisebb az eltérés vagy az esélye. Hamár vitrines dolgokról beszélünk.

    A paletta így is széles. Nézegettem a családban levő elf szeteket na az betyáros, mondjuk jó csajos téma.

Új hozzászólás Aktív témák