Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz kbalage2 #39031 üzenetére

    Köszi.

    Nekem továbbra is a Koenigsegg a nyerő. A harmadik ablak nelkulit nem is ertem.

    Az amúgy nagyon látszik, hogy a designerek kitettek magukért. Persze kötöttségek mellett, de azért kihoztak a maximumot.

    Ami viszont nem tetszik, hogy megint kaptunk egy „spéci“ ablak elemet, azzal hogy nem fehér a teto, hanem mintázott. Eddig csak a piros Ferrari volt más autóhoz is használható, de ugye az is csak piroshoz… Ezekkel gyakorlatilag megölik a MOC lehetőségeket. Flickr-n es Rebrickablen egyaránt láttam mar olyat, hogy régebbi 6 stud-os készleteket emeltek at 8-ba, de az ablakoknal ha nem piros volt az auto, mindegyik elvérzett kb.

    illetve ha lehetne egy tanácsom. Amikor mondtad, hogy milyennek kellene lennie a kocsinak es hogy mik nem köszönnek vissza a Lego modellen pl: tetö, ablak, ablak mögötti rész. Akkor egy apró kép jo lett volna az eredeti autóról valamelyik sarokba, mert bevallom nem nagyon értettem igy önmagában, hogy miről is van szó. :D

    a többi videót is varom, az utolsó kepkockak alapján megint bejön ami általánosságban igaz az sc cuccokra. sokkal jobb élőben, mint doboz es reklám fotókon.

  • Throme

    veterán

    válasz kbalage2 #39031 üzenetére

    Jó lett a videó, már vártam :K
    Az Elva nekem nem jött be. Viszont a Supra nagyon tetszik, a kagylósan bordázott, vagy osztott eleje ellenére is. Ezen a részen még agyalhattak volna.
    Jó kis kupés alakja van egyébként . Szerintem a '68-as Corvettet is valahogy így kellett volna megoldani, nem azzal a szögletes tetővel, amivel kijött. Ezért vagyok kíváncsi arra a bemutatóra.

Új hozzászólás Aktív témák