Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atus72

    senior tag

    válasz Szabip #17467 üzenetére

    Van a Bricklinknek adatelérése is, némi programozással lehet azt is használni, legalábbis fél éve
    még ment :)
    Hogy mennyire szeretik ezt hogy használod azt nem tudom de nem nagyon érdekelt amikor csináltam.
    Egyébként maga a probléma az elég összetett, nevzetesen hogy van egy alkatrész listád amit be akarsz szerezni és vannak az eladók és találd meg a legoptimálisabb (legolcsóbb/legkevesebb eladó) beszerzést, pár napig gondolkodtam rajta de feladtam hogy írjak ilyet. A probléma ott kezdődik amikor azt is vizsgálni kell hogy több helyről jöhet ugyanazon elem mivel nics az egyik eladónál sem elég darab de súlyozni kellene azt is hogy egy drágább helyről rendelsz mert ott a listádban szereplő több elem is megvásárolható és a szállítási költség miatt optimálisabb, viszont a szállítási költség mint info az szöveges formában van csak jelen és eladónként teljesen eltérő, szóval felejtős lett a dolog, de ha valaki tud rendes algoritmust erre a problémára az ne tartsa vissza magából az infót! :)
    Ami van beépített ilyen funkciója az már fél éve is elég érdekesen működött ezért is fordultam a "manuális" irányba.

  • Djuree

    félisten

    válasz Szabip #17467 üzenetére

    nem 1980-ban élünk, hogy így kelljen szarakodni. :U ott az 5000+ darabos nebulon, hónapokig tartana...munka, család mellett nincs erre időm. :o
    ...és eddig működött, miért visszafelé fejlődik??
    az meg hogy spórolok pár ezret egy 200k-s mocnál nem érdekel, főleg hogy amennyi idő elmenne azzal hogy manuálisan szarakodok, ha abban az időben inkább dolgozok, többet keresek mint amennyit spórolnák...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák