Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Valóban nem rossz árak ezek, sőt, de én nem panaszkodom, mert ezek nagy részét közel ennyiért vagy olcsóbban vásároltam meg, így ha összességében nézem akkor árban ott vagyok mintha most venném meg, csak ezen készletek nagy többségét már rég összeraktam vagy már el is adtam.

    AT-AT 200k ha jól emlékszem de lehet olcsóbban vettem eladva 180-ért
    Vespa 30k, Corvette 50k eladva 40 ért, Deffender 70k eladva 60-ért, Resszkessetek betörök ház 80k, Hokusai 30k, Világítótorony talán 95k és eladva emlékeim szerint 80-ért, Kísértetkastély talán 60-65k eladva 70-ért bontatlanul, másik UCS nem is érdekelt es most jön a Düne szett a Lego oldaláról 2 ajandékkal ha azok elmennek 10-10 ezerért akkor 47 ezerre jött ki.
    Gringotts bank 125kmég nem tudom eladom-e, Nagy zongora 85k.

    Tavaly kicsit sajnáltam a Riwendell szettet mert 170k-ért szereztem be utána meg ugye akcióban kijött 150-re az ára ajándék szettel, de aztán nem sokat bánkódtam rajt, mert annyira jó és annyira tetszett, hogy nem bántam hogykicsoit elhamarkodottan vettem meg.

    Ettől függetlenül ezek valóban nagyon jó és kihagyhatatlan árak, aki ezekkel várt idáig és még nincs meg neki én nem sokat gondolkodnék rajta.

    Lehet később is el lehet majd csípni őket egy akcióban vahy 1-2 ezer forinttal olcsóbban vagy drágábban de azon akkor már nem kell agyalogni meg bánkódni.

    Én elbírom azt is képzelni hogy nem magyar cégként ez valami szürke gazdaságos akció, vagy el sem bírom képzelni a haszon kulcsok mértékét.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Új hozzászólás Aktív témák