Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo86

    csendes tag

    Még hetekkel ezelőtt elkezdtem építeni egy saját épületet, ilyen varázsló tornya akármicsoda. Ebben aztán van mindenféle elem, 30+ éves gyerekkori szettekből cuccok, régebbi vegyes bricklink-es mindenféle elemek, egy rakat kisebb harry potter szett, egy szárazvirág, rendőrség modulár...
    Még sok minden nincs meg, pl. a belső részek tök üresek egyelőre (kivéve a pince barlang micsodát), illetve kívül az épület mellett sincs még mindenhol véglegesítve, még tervben van legalább 1 szint és azon felül valami tetőféle.
    Nem bírtam rávenni magam, hogy studio-ba tervezgessek előre, meg egyébként is épp eleget kell üljek a gép előtt és így terv nélkül kezdtem el, csak nagyon nagy vonalakban volt meg egy elképzelés, itt-ott kicsit variálnom kellett mindig, ha nem volt elég elem valamilyen ismétlődő részhez, azt meg nem akartam, hogy mindig pluszba még kerítek alkatrészt, mert akkor meg kb soha nem fejezem be. :D
    Ilyen moduláris módon egymásra pakolhatók a szintek, van ahol már van lépcső, van ahol még nincs meg.
    Itt tart jelenleg a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák