Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Üdv mindenkinek. Építem a torony tetejét, a fejszerkezetet a daruval. A daru még nem került látótérbe, de a fejszerkezet a lifttel, motorral váltókkal stb egy agyrém. Maga az építési utasítás is elég kusza, de a zsinór befűzése, majd a váltó és a motor beépítése hogy minden a helyén maradjon na az egy borzalom. Azt hiszem egy időre hanyagolom az ekkora technic szetteket és az ezekből készült MOC alkotásokat. Ez tényleg csak annak való akinek baromi sok ideje van és rengeteg türelme. Annyira kikészít, hogy megépítést követően szerintem megy is eladásra, hacsak nem úgy döntünk hogy visszabontjuk és megépül belőle az eredeti 3 alkotás.
    Mi a tapasztalatom? Nem ajánlom senkinek ha nem akar egy kisebb agyvérzést kapni. Most már értem hogy Mozart kollégának miért tart ennyi ideig az AT AT lépegető tervezése. Ha a 2 modulra azt mondtam bonyolult volt építeni, akkor felejtsétek el. Ez csak 1200 elem, de 2 napja építem és csak a felénél járok, akkor el lehet kepzelni hogy azt az 1200 elemet mekkora kis helyre sürítették össze és milyen nehézkes és bonyolult az építése.

Új hozzászólás Aktív témák