Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Gizmo86 #64821 üzenetére

    épül a moc ucs nebulon-b....rohadt nagy és nehéz, még csak kb. 60%-os de már most alig bírom el, sajnos nagyon labilis, helyem sincs ott építeni ahol lesz majd, így hordozgatom a szobák között. ha leejtem és szétesik akkor nem fogom összerakni, odaadom a gyerekeknek építsenek belőle, jó sok alkatrész. :D
    ezek a moc nebulonok a mumusaim úgy látszik, régen raktam össze egy kisebbet csak 3d fájl alapján, nem tudott generálni használható építési útmutatót szal az egy rémálom volt, szerencsére a térlátásom nagyon jó így megoldottam.
    ehhez is igazából 4 kéz kéne, már mindennel is ki kell támasztani hogy ne dőljön el építés közben. de a tetején rá se tudom rendesen nyomni az alkatrészeket mert nem tartja annyira erősen alulról semmi, így félő hogy szétesik ha jobban nyomom. :U
    mortesv asszem aki csinálta a moc-ot. de lehet még így real senki nem rakta össze.
    ez kínai verzió, így is drága volt, legoból kiszámoltam 300k körül lett volna, így azt hanyagoltam, így "csak" 70k körül volt. már vagy 1 éve rakom és sok helyet foglal, semmi kedvem már hozzá de összerakom hogy legyen helyem. mondjuk ha kész lesz rohadt jól fog kinézni. kb. 120cm hosszú.
    szal ez már az expert szint fölött van sztem, nagyon sok moc építési tapasztalattal is egy rémálom az egész, ha tudom hogy ilyen meg se veszem. több alkatrész el sem fér oda ahova rakni kéne, összerakás közben potyog le ez az és nincs ember aki utólag kideríti mi honnan esik le. megfogni se lehet hogy emeljem, forgassam csak néhány stabil helyen, szal kell rendesen bűvészkedni. ha nem esik szét mire a végére érek akkor szerencsém volt. felrakom majd valahogy a felső polcra aztán az ott fog megrohadni utána, soha többet nem nyúlok hozzá. de hogy ezt hogy rakom fel 2 méter magasba, mikor kicsit emelni is alig tudok rajta, és még kész sincs, azt nem tudom, lehet csörlő kell majd. :o
    ja és csak olyankor tudom rakni ha a gyerekek nincsenek itthon ami ritka...
    nézzétek az útmutató vastagságát. XD



    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák