Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Elkészültem a mozdonnyal. Az első 7 zacskóból épült meg, így nem tudom mi lesz a maradék 40-el. Van egy kis mechanika benne, a kerekek úgy mozognak mint egy igazi gőzmozdonynál kell. Tulajdon képpen a belseje a lényeg ránézésre nem is lehet tudni illetve látni, hogy mennyire sok alkatrészből és mennyire összetetten oldották meg a törzsét, aztán az egészet eltakarták a piros elemekkel. Nem is értem hogy miért kellett ezt ennyire túlbonyolítani, így voltaképp kaptunk egy jó nehéz mozdonyt, amit simán motorizálhattak is volna ha a belseje nem olyan komplex.
    Ettől függetlenül maga az építés remek volt, szinte repült az idő, minden egyes zacskóval kezdett kibontakozni a vonat forma és szerintem a végeredmény is szép lett. Gondolkodtam sokat egyébként ezen a motorizáció dolgon és rájöttem hogy ez csak azoknak jó akik működő várost építenek, illetve akiknél esetleg gyerekek vannak azonban ezt is lehet tologatni úgy mozog mint egy mozdony szóval teljesen rendben van ez egy kiállítási darab. Én a tehervonatot is megépítettem kipróbáltam majd a vitrinben kötött ki mint kiállítási darab szóval ha így nézem ezzel sincs gond. Itt jön ugye az ára, hogy ennyi pénzért azért lehetne motorikus is. Ezzel egyet értek, de mivel még nincs kész teljesen ebben nem foglalnék állást, ezt had döntsem el ha kész az egész, akkor meg tudom mondani hogy számomra megérte-e vagy sem.

Új hozzászólás Aktív témák