Új hozzászólás Aktív témák

  • timar88

    tag

    A f@sz kivan már az s@h-val már de tényleg...büdös életbe nem rendelek semmit innen. Nem elég, hogy a pab-os rendelést folyamatosan kerestetni kellett, 1,5 hónap alatt jön meg egy rendelés... az újabb adag rendelésnél a Mikulás szánját és egy 17 ezres elem rendelést is duplán számoltak. A Mikulásost ráadásul úgy, hogy 26-án levonta a számláról, majd 28-án beterhelték megint. 1 hete jeleztem, azóta is úgy van, csak pluszba bejött mellé a 17 ezres is duplán. 28ig van zárolva, fogadjunk, hogy addig úgy is marad. Magyar üsz persze semmit nem tud semmivel kezdeni, csak továbbítják. Nem is értem mi a szarnak van magyar ügyfélszolgálat amúgy. Leszarom, hogy a két alkalmazott kedves, ha egyébként az egész rendszerük egy kurva nagy fos, komolyan nem értem ki rendel innen. 2 hónap alatt kb. 5 órát beszéltem velük telefonon, kinek van erre ideje. Ja és azt mondja nem tudok hivatalos panaszt tenni, nincs olyan... Mi az hogy nincs?! Telefonos ügyfélszolgálat ma egész nap elérhetetlen, a köszönjük, hogy a legot után bont. Nonszensz!

    Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Új hozzászólás Aktív témák