Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajti

    tag

    Srácok, aki be tudott szerezni most Porsche-t vagy Razor Crestet ócóért és nem kell neki, érdekel.

    @ Mozaart: köszi a magazin linkelést, remélem Tesco-ban vagy máshol találok. Tetszenek ezek a microfighter cuccok, elég jól megidézik a formákat a limitált lehetőségekből és kevés helyet foglalnak :)

    @Crus: szívesen. Itt mindig számíthat rá az ember, hogy segítenek elkölteni a félrerakott pénzét egy készletre, amiről nem is tudott :DDD

    @ADAM1337: nagyon durván jól néz ki az a cucc, külsőleg is, belsőleg is! Én mostanában kezdtem el gondolkodni egy-egy crawler beszerzésén. Terveim szerint szeretnék egy micro-t meg egy 1:10-es modellt, bár utóbbit lehet, hogy először kölcsönöznöm kéne egyet - ha lehet ilyet -, hogy lássam, tényleg el-akarok-e költeni ennyit egy rc játékra. Talán egy használt micro lenne az ideális, szerinted szabad venni? Megköszönöm ha válaszolsz, priviben is jó, illetve másoktól is elfogadok tanácsot. :)

    @RapaNui: annyira lelkesek a beszámolóid, hogy az ember mindig kedvet kap olyan készlethez is, amit eredetileg nem tervezett beszerezni. Szerintem te titokban Lego marketinges vagy :DD

Új hozzászólás Aktív témák