Új hozzászólás Aktív témák

  • xcvbxcvb

    aktív tag

    válasz LÁZ #44277 üzenetére

    Az furcsa hogy te nem kaptál emailt, nálam az emailbe mind a két rendelés száma szerepelt, a váré is meg a hajóé is pedig a hajót a második körbe rendeltem.
    Mondjuk nekem logikátlannak és gazdaságtalannak tűnik kétszerre legyártani egy fajta készletet.

    Szerintem sem tudják levonni úja .
    Paypalnál az a vásárlás lezárult. Megrendelted kifizetted, nem szállítottak, pénz visszajött, tranzakció lezárult.
    Kellene küldjenek egy új díjbekérőt mindenkinek aki paypallal fizetett. Persze nekik egyszerűbb hogy te telefonálgassál nekik.

    Csak ez már kezd átmenni magyar színvonalba. Mint a postán ahol neked kell kinyomozni hol a küldeményed, mi a kód , figyelni hogy mikor vámolják, mikor érkezik meg a postára és bemenni érte mert ki nem hozzák.

    A rendelés törlésénél lehet nem tudták összefésülni a belső rendszerüket a honlapon lévővel szerintem, mert ennek automatikusan kellene menni, pont addig amíg nem vált shippedre.
    Mondjuk én nem szoktam sokat vásárolni tőlük már.
    Régebben jó volt mert nem volt limitálva az ajándék száma, és alkatrész után is járt.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák