Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Üdv mindenkinek. Nem láttam kbalage és építsd fel videóját sem a Creator Pick Up-ról, azért vásároltam meg mert rettenetesen megtetszett. Jelenleg az 5. tasaknál tartok és ha nem haragszotok megosztanék pár tapasztalatot. Ötletes megoldásokat tapasztaltam eddig, viszont ez az ötletesség véleményem szerint több ponton a stabilitás rovására ment. Bár még nincs teljesen összeépítve és a végeredmény változhat, de nekem eléggé instabilnak tűnnek az első sárvédők, melyek sok helyen csak egy-egy kockával tapadnak egymáshoz és jó párszor sikerült is az építés során szétesnie. Még rosszabb konstrukció szerintem a két ajtó. Ötletes a nyitó szerkezet de nem tudom a 2db gumi meddig fogja bírni, ráadásul instabil és nyeklik az egész a jobb oldali ajtót rendesen kinyitni és becsukni sem tudom, minkét irányban szorul, bár a bal oldalinál ezt a hibát nem tapasztaltam. Azt gondoltam hogy építési hiba de megnéztem minden rendben és a helyén van, így valami más oka lehet. Egyébként tényleg szép, de számomra csalódás, az Aston Martin sokkal jobban ki volt gondolva. Eddog ennyit róla, ha wlkészül írok még pár sort hátha változik az összkép. Még egy gondolat. A kocsihoz kapott kiegészítők tetszenek eddig a legjobban a talicska, a tök kosár, a répa kosár, a koszorú, eddig ezek jobban tetszenek mint maga az autó. Bocs ha kicsit hosszúra sikerült. :)

Új hozzászólás Aktív témák