Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Freddy76 #43701 üzenetére

    Érdekes ez a készlet számomra.

    Megjelenéskor nem tetszett, hogy ideológia van egy Lego szett mögött, még ha pozitív is a felhangja. (Itt a fórumon is volt körülötte vita rendesen).

    Igazából mindhármunk kapja.
    Nekem kvázi "terápia" mert kevésbé vagyok elfogadó néhány irányzattal, vagy csoporttal.... Párom ellentétem, így neki is szánom, bár ő nem Lego fan. Lányom meg néha ürügy a legóra :B de most a figurák, színek miatt neki is szánom.
    Szerintem játszik majd velük. WV készletekből, Speed Champion készletekből is a figurákat elkéri, miközben építek.

    Egy ideje gondolkodtam ezen a szetten, sőt vívódtam.
    Végső lökést a Dickens szett adta meg, mert régóta fájt rá a fogam, de eléggé borsos limitet szabott a S@H.
    Ezért kerestem az oldalon olyan szetteket, amik máshol se olcsóbbak.
    Képen láthatók talán néhány száz forint eltéréssel kb ugyanannyiba kerülnek mindenhol.
    Brickheadz-eket i szoktam venni, szóval egyik se volt kényszer. Az everybody is awesome így szembejött velem ismét és úgy döntöttem ajándék lesz belőle a család számára, számomra.

    Ha megveszed, akkor a mögöttes tartalmat is vázolod lányodnak, vagy csak egy színes, figurás szett lesz, semmi több?

Új hozzászólás Aktív témák