Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Gyermekkoromban egyetlen Lego készletem volt. Vigyáztam is rá mint a szemem fényére, aztán jöttek a gyerekek és eljátszották, amire én kb 20 évig nagyon vigyáztam. Persze volt lábbal hajtható moszkvicsom, orosz távirányítós sínen futó kisautók, focilabda, dömper stb, de a Lego volt a szívem csücske. Persze irigyeltem a rokon gyereket akinek volt Lego City repülője, de nekem csak egy Fabuland 3670-1 Service Station jutott, amit ezerféleképpen össze tudtam rakni és variálni, dobozába gondosan visszatenni, majd újra összerakni, és sóvárogva nézni a hozzá adott Lego katalógusban a többi legot. Talán ezért is kezdtem el újra legozni. Akinek esetleg van egy ilyen eladó készlete vagy tud valakit akinek van lehet érdekelne, már csak nosztalgiából is. Láttam a Bricklinken de sajna nem értek hozzá, nézzétek el nekem de nem ebbe születtem bele. Most is agyaltam rajt mire végre megtaláltam mert nem jöttem rá a nevére, régi benzinkútként kerestem, majd eszembe jutott a Fabuland név, de utána is csak akor találtam rá miután reparatur werkstatt nevet ütöttem be, erre már a google kidobta a találatok közt hogy a Fabuland 3670-1 Service Stationról van szó. Elnézést ha túl hosszú voltam de elragadott a nosztalgia. :)

Új hozzászólás Aktív témák