Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ice!? #453 üzenetére

    szerintem próbáld ki offline...és ha tetszik,vedd meg :D ugyanaz lesz a multi is,mint az offline gém,csak ugye emberek játszanak mondjuk,semmiben nem külömbözik.no meghogy online van a 4v4-es móka,amikor 4 túlélő+4zombi játszik egymás mellett,körönként csere,bár ez nem lett valami fene jó,a 30mp-es zombi respawn gyakorlatilag kizárja,hogy össze tudjon dolgozni a zombi team,vagy rettenetesen sok a várás,hogy mindenki pályán legyen,és azt se tudod,a másik hol akar spawnolni és milyen zombitipust kap,ezt utána sem mutatja,nem tudsz tervezni.neten meg főleg sok idegen megy magában pl.boomerrel,amivel el se jut a csapat közelébe,a többivel meg eleve 1-1 csapattagot tud csak elkapni,ha együtt vannak,leszedik mint a sz...t...csak úgy ér valamit,ha a boomer pl.a fák között közel lopózik,megvárja,hogy olyan helyzet legyen,amikor épp vannak zombik a környéken,telibehány valakit,és a káoszban támad a többi csapattag,elhúzva/földre döntve 1-1 játékost,úgy meg lehet szivatni a huntereket.máshogy nem.node pont ERRE nincs mód vadidegenekkel,mert nincs összmunka,senki nem szeret várni,meg simán fel se fogja,mégha magyarázná is az ember... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ice!? #456 üzenetére

    külföldieknél nem jellemző a teamkill ebben...én általában quick meccset nyomok,ami jön,de ritka,ha az ember valami problémába ütközik,azért a legtöbben tudják,hogy együtt kell maradni,aki meg elmászkál folyton,szépen nem mentik meg a többiek :Dhisz úgyis csak a gyógyszert pazarolnák rá,és nem tesz hozzá a csapatmunkához.a cod sokkal inkább van kitéve ennek,ráadásul ott virágboltival sem vagy hátrányban,itt meg azért a steamen mindenki perkált érte 12k-t,cél kihasználni...a codok korosztálya sem igazán megfelelő általában,kis 14éves csirák osszák az észt mindig :((

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ice!? #458 üzenetére

    jaja...aztán meg ha tetszik,biztos lesz majd akciósan a steamen,én pl.naponta vagyok fent,majd lököm ide az infót,ha lenne ócsón....sajna a vacak forint itt sem jön jól,de mondjuk dollárban vannak az árak,csak jobb,mintha júróban kellene :DDD néha lehet fél-harmadáron is gémet beszerezni,pl.a team fortresst is 3k-ért vettem,amikor itthon még hónapokig 7490 volt,de asszem most sincs ilyen olcsó.amihez meg steam kell,úgyis olymindegy a doboz,a lemez meg hamar értelmét veszti,mert adják ki a javitásokat,és az aktuális frissitettből a steammel lehet telepitő dvd-t csinálni...szerintem jó móka.mondjuk azt elcseszték,hogy a legvégén a 10perces kihiváskor már halál esetén nem tudsz visszajutni sehogy,hanem max lesheted a többieket,és az end-et az in memoriamoddal,ez kicsit gonosz...asszem talán elköszönni sem lehet,várni meg csak nem vár az ember egy negyedórát spectatorban,hogy megköszönhesse a partit :((

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák