Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ice!? #458 üzenetére

    jaja...aztán meg ha tetszik,biztos lesz majd akciósan a steamen,én pl.naponta vagyok fent,majd lököm ide az infót,ha lenne ócsón....sajna a vacak forint itt sem jön jól,de mondjuk dollárban vannak az árak,csak jobb,mintha júróban kellene :DDD néha lehet fél-harmadáron is gémet beszerezni,pl.a team fortresst is 3k-ért vettem,amikor itthon még hónapokig 7490 volt,de asszem most sincs ilyen olcsó.amihez meg steam kell,úgyis olymindegy a doboz,a lemez meg hamar értelmét veszti,mert adják ki a javitásokat,és az aktuális frissitettből a steammel lehet telepitő dvd-t csinálni...szerintem jó móka.mondjuk azt elcseszték,hogy a legvégén a 10perces kihiváskor már halál esetén nem tudsz visszajutni sehogy,hanem max lesheted a többieket,és az end-et az in memoriamoddal,ez kicsit gonosz...asszem talán elköszönni sem lehet,várni meg csak nem vár az ember egy negyedórát spectatorban,hogy megköszönhesse a partit :((

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák