Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Na a mixwillt messziről kerülni fogom azt hiszem, innentől nem fogom megtapasztalni hogy a Vtac ledek milyenek, maradok olyan terméknél ahol az üzlet is akarja hogy vásároljak :)
    Online megrendelem, de nem kapok visszaigazolást hogy mehetek a termékért, csak egy árajánlatot. Olyan lehetőség nincs is online vásárlásnál hogy személyes átvétel. Az ügyfélszolgálat azt írta, írjam be a megjegyzés rovatba, hogy hol akarom átvenni és akkor átvehetem. Na ezt megtettem, de semmi visszajelzés egy hete hogy mehetnék érte.
    Újból email, és közölték hogy menjek be nyugodtan, biztos lesz olyan termék. ( ha éppen nincs akkor úgy jártam)
    Ráadásul azt írják, ez nem minősül online vásárlásnak ha személyesen veszem át. Hmm. Érdekes kereskedők ezek akik úgy alakítják a szabályokat ahogy nekik tetszik. Na az ilyen boltokat kerülöm messziről, főleg hogy sok terméknél hjazudnak, félretájékoztatnak stb. Sajnos biztos nagyon megy az üzlet és rohadtul nem érdekli őket hogy esetleg pár ember nem hagy ott pár ezer ft-ot, nem ebből élnek.

Új hozzászólás Aktív témák