Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kexksz #12658 üzenetére

    Ez nem teljesen igaz, mert az 1100-1400 közötti játékba bekerül egy csomó olyan ember, aki játszott 10 ranked-et, amiből a társai megnyertek neki 7-et, és lett egy 1370-es elo-ja, képességei szerint be fog állni 800 elo-ra, és most éppen zuhanási fázisban van. Pickel egy nidalét ad carry-nek (mert ezzel ő már 2x nyert, és mindenki egy noob szar, aki nem hiszi el, hogy ő mennyire állati jó lesz) meghal 6x, mindenki őt anyázza és 15 percnél kilép... Ilyen típusú bombák/aknák már 1500 elo fölött nem lesznek, mert 10 lejátszott játékkal nem lehet addig feljutni + senkinek sem lehet akkora szerencséje, hogy totál debil játékkal addig emeljék fel mások. És már az is egy jó lépés lesz, hogy a ranked-et még nem játszott emberek egymás között rendezik le a dolgokat, persze ezeket az álmagas elo-jú embereket továbbra sem fogja semmi sem kiszűrni. Talán csak az, hogy olyan meccseket fognak szelektálódni, ahol mindenki kezdő, így kevesebb lesz a magasabb elo-ra rántott, de totál noob (inkább retardált, mert az ilyen 200+ meccs után is szemétkedni fog csak) játékos.

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz kexksz #12658 üzenetére

    Az, hogy 1800 elon már komolyabban veszik az emberek a játékot, legalábbis ez lenne logikus. Elképzeléseim szerint kevesebb lesz a szándékos 4v5 (meggankeltek 5 percnél, KILÉPEK), az ökörködés (AP Ezreal) és jobban odafigyelnek (nem instalockolok Galiot úgy, hogy még nem látom az ellen midest, és nekünk már amúgy is van).

    Gonzo : Lehet, hogy van benne cselekvő-megfigyelő torzítás és attribúciós hiba, de tényleg nem érzem, hogy csak ennyiről lenne szó. Én például még csak egyszer játszottam 5v4-ben, de tőlem már 7-8x kiléptek szándékosan. Direkt feed ellenem még nem volt, velem már kétszer. Nem nagy szám, de pont elég ahhoz, hogy agyf*szt kapjon az ember. Erre az Ahrira például tényleg a poklot kívántam, és sajnos be is írtam, mert nem bírtam ki. A szimpla lanevereségeket nem szólom meg, mert tudom, hogy csak arról van szó, hogy jobb volt az ellen, vagy többször gankelték, ahogy az néha velem is előfordul.

    Amikor viszont 2. pick vagyok, és topoznék egy Singed ellen (amit mindig megverek Jayce-szel), de supportolnom kell, mert az utsó ember csak Heimerrel és Zileannel "tudna", majd megy egy 1/7-t fent úgy, hogy ő counterpickelt, akkor ideges vagyok. És itt az igazi probléma - ha első 3 pickben vagyok, és laneznék, akkor egyrészt csak úgy tudok, ha kicounterelnek, másrészt senki más nem supportol, mert az "alantas és unalmas". Ha pedig az utsó kettőben, akkor gyak. fix a support amúgyis. Attól pedig Isten ments, hogy netán ne az első három pick legyen a top/mid/adc. És akkor jönnek az early ganket kérő, majd a 3. percben az ellen tornya alá bepusholt Rivenek, az 1/7 Cho'gathok, és a leavelő Ahrik. A legjobb mondjuk az volt, amikor a counterelést elkerülendő first pickeltem az utolsó srácnak egy Taricot, hogy majd cserélünk, és kapok tőle valamit topra. Mikor eljött a csere ideje, nem csinálta meg, mert topozni akart, majd kikapott, mint a szar.

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák