Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #54522 üzenetére

    Gratula! Nem a te érdemeid akarom elvenni, csak erről ez ugrott be most :U :DDD :
    Eddig én nem nagyon foglalkoztam vele, de többen írták, hogy a match making elég gáz lett előszezonnal. És bár nem mentem mostanság sok normál meccset, de ott is elvileg hasonló a helyzet. Mentem pár arurf-ot, ezt látom majdnem minden meccsen: nálunk 1 unranked (vagy bronz), 2 silver, 1 plat, 1 dia. Értem én, hogy ez csak fun, de azért ennél lehetne valamivel összeszedettebb a rendszer. Nem vagyok pro játékos, de amit tudok megteszek, mégis kapom én is a flame-et rendesen. Minden meccsen megy egy mute. A magasabb elo-s játékosoknak se jó, hogy lehúzzák a csapattársaik, és a "kisebbeknek" is gáz, hogy a saját csapatuk "jó" játékosától kapják az oltást, az ellenfélé pedig szétszed mindenkit. Semmi balance. Nagy verés minden meccs, kérdés hogy adod vagy kapod.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák