Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz kenwood #42582 üzenetére

    Pontosan, szépen megfogalmaztad a lényeget. A barátomat amugy csak példának hoztam, az egyik meccsünket.

    (#42586) atila4 Corki-t meg Ezrael-t próbálgasd szerintem, most nagyon erősek, nem csak LCS-ben. Kalistaval meg tényleg az van hogy csapattal egyik legjobb ADC szvsz, de random embereknél nem tud olyan jól teljesiteni egy koordinációt igénylő ulti pl.

    Amugy én lehet megtaláltam a fő problémádat:

    Solo Rankedben 60%-os a winrátád az elmult 20 meccsből, ez nem olyan rossz. Viszont a premade társaiddal nem sikerült nyerni mostanában, és velük számolva 30%os a winrátád, az elég gyenge. Nem azt mondom hogy bénák a társaid, persze ez is lehet. De vedd figyelembe hogy ha premade-be játszol, akkor erősebb ellenfeleket kaptok, mint ha solo-ban játszanál, vagyis olyanokkal érdemes premade-ben rankedezned akik tudod hogy jól játszanak a ligátokban, és érdemes valamiféle taktikát kitalálni, plusz a TeamSpeak nagyon hasznos. Ha nincs TeamSpeak akkor szerintem hanyagold a premade rankedet és solo rankedezz inkább, mert ha premade rankedezel akkor mostani rendszer alapján 99% hogy hasonló méretü premade ellenséget kaptok, akik nagy valoszinüséggek teamspeaken lesznek. Sokat számit a TS, a stratégia meg az hogy mennyire vagytok összeszokva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák