Új hozzászólás Aktív témák

  • woodyka

    csendes tag

    válasz bzoley #506 üzenetére

    Üdv Bzoley.

    Köszi a segítségedet előre is. A gépemben a proci Athlon 3200-es, 1GB RAM. Úgy gondolom, hogy nem kevés, bár nem is a legnagyobb. Nem értek annyira hozzá, hogy erre a célra elég-e? A PVR2-t lehetőleg akkor csinálnám, ha minden kötél szakad, mert mint minden lusta ember én sem szívesen állítanám a csatornákat újra. Ha viszont megtennéd, hogy pontosan megmondanád, hogy mi az a frissebb driver, amit kéne futtatni és hol találom nagyon megköszönném. Ha így sem megy jöhet a PVR2... Csak arra rá kell szánnom magam...
    Amúgy nagyon megvagyok elégedve a kártyával, bár ez az első és nincs összahasonlítási alapom, de amit eddig tapasztaltam - az hangcsúszáson kívül - az OK.

    Előre is köszi.

    Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!