Keresés

Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    válasz hcs57 #5756 üzenetére

    Szia!

    Engem érdekelne nagyon, mert most akarok LCD tv venni és 42 PFL 5405 -re gondoltam, főleg hd és ps3-ra kellene.

    Pár napja olvasom a hozzászólásokat, és őszintén fogalmam sincs milyen tv érdemes venni. Sony-t nem akarok mert drága és annyit pénzt már nem fizetnék, illetve több embertől hallottam túlárazott és minden 3. gyári hibás. Samsungról meg úgy érzem tömegcikk mert mindenki azt veszi, mert csak azt ismeri.

    Szóval melyik lenne a jobb tv 5405 vagy a C650? Internetes, médialejátszás. meg egyéb hülyeségektől eltekintve, ps3 és hd filmek nézésére melyik éri meg jobban, netán ugyszinten van a 2, e két kritkériumra? Főleg a kép számítana.

    Előre is köszi aki segít.

    Üdv

  • cocobanana

    tag

    Sziasztok!

    Most akarok LCD tv venni és 42 PFL 5405 -re gondoltam, főleg hd és ps3-ra kellene.
    Pár napja olvasom a hozzászólásokat, és őszintén fogalmam sincs milyen tv érdemes venni. Sony-t nem akarok mert drága és annyit pénzt már nem fizetnék, illetve több embertől hallottam túlárazott és minden 3. gyári hibás. Samsungról meg úgy érzem tömegcikk mert mindenki azt veszi, mert csak azt ismeri.
    Szóval melyik lenne a jobb tv 5405 vagy a C650, esetleg LG 450/550? Internetes, médialejátszás. meg egyéb hülyeségektől eltekintve, ps3 és hd filmek nézésére melyik éri meg jobban, netán ugyszinten van a 2, e két kritkériumra? Főleg a kép számítana.
    Előre is köszi aki segít.
    Üdv

  • cocobanana

    tag

    Üdv

    A Sony Ex500 nak sötét körülmények között, milyen képe van? Lehet rajta olyankor is bluray filmeket nézni, ps3 vagy tévézni?? Tehát arra vagyok főképp kíváncsi hogy a fényerő nem vakít e teljesen sötétben, illetve a színek is normálisak mintha nappal nézné. Vagy ilyen körülményekre érdemesebb plazmát venni? Már lassan 1 hónapja agyalok rajta de nem tudom mi legyen.

Aktív témák