Keresés

Aktív témák

  • Pilács

    senior tag

    válasz BBéci #22096 üzenetére

    Úgy értem, hogy van viszonyítási alapjuk, pl két tévét egymás mellé tudnak tenni, hogy összehasonlítsák... Én egy kiállított tévét tudtam megnézni, csak ez volt beállítva ebben a boltban, nem tudtam mondjuk egy plazmához hozzánézni a fekete szintjét. Nagyobb boltokban meg ezerrel világít minden lámpa, nem lehet ott sem hasonlítgatni azt amire én kíváncsi vagyok... mint azt irtam a plazma topikban, legfőkép azt nem szeretném, hogy filmnézés közben a sötétebb jeleneteknél lássam a fekete semmit, mondjuk szürkésnek :) érted gondolom amit irtam...? De ma ez a fickó azt mondta, hogy már ez a sharp is elgé megközelíti azt... de mivel nem láttam még plazmát félhomályban, igy én nem tudom mennyire volt igaza. Rátok támaszkodok :) Ja de a fickó azt is mondta, hogy neki otthon egy régebbi plazmája van, ami be van égve (RTL logo), és arra számoljak, hogy sanszos lesz előbb utóbb a beégés, ezért mivel már nem nagyon van előnye a plazmának, ő lcd-t választana... mondom mondja ezt ugy, hogy a beégett sz@r plazmáját valamiért nem cserélte még ki... :)

    [ Szerkesztve ]

    Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

Aktív témák