Keresés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Symbio #29680 üzenetére

    bocs a kirohanásért, de már teljesen ki vagyok borulva, hogy itt görcsölök órák óta, hogy találjak egy nyomi tv-t, már a hátamba beleállt a görcs, meg a szemem kifolyt, kínomban a samunak az LE-40A656 típusára ráállok, mert arról írtak jókat a legtöbben, kezdem meggyőzni magam, hogy ez jó lesz, erre most találtam arról is a hwsw-n egy olyan hsz-t ahol meg azt írta a srác, hogy nincs megelégedve vele játék közben, ami az input lagját illeti és akkor most itt ötleteljek, hogy most ez a gyerek a béna és nem a HDMI2-be dugta pc bemenetnek elnevezve csak pásztázással levéve a fölös cuccokat és azért, vagy valóban ez a típus se jó nekem és a többi hozzászóló nem próbálta ki rendesen, csak magyaráz és ez is késik, magyarul bizonytalanság, ami a halálom, á kész, már rég letettem arról, hogy több azonos tudású típus közül választani külső alapján, már elég lenne az is, ha csak egy nyomorékot találnék amiben legalább tutira olyan elektronika van, ami nem szivat meg az input lagjával, nehogymár ne legyen egy ilyen se. Bőven elég lenne nekem akár a legolcsóbb full hd lcdtv, mit bánom én, hogy milyen képjavító áramkör nincs benne, amikor a set-top-box amit a kábeltévémhez adtak úgyis egy hulladék, a pc-men meg van vagy 300 film avi-ban, hát hulla midegy milyen csak videokárnyával meg lehessen hajtani 1080p -vel úgy, hogy ne laggoljon be játék közben meg lapos legyen, hogy fel tudjam tenni a falra, mert kicsi a hely, erre itt szívok órák óta és semmi konkrétum amiben biztos lehetek, egyszerűen nem hiszem el, hogy valójában lövésem sincs melyiknek mennyi a valós válaszideje, youtube-on találtam egy két tesztvideót abból meg az elektronikából próbálok ötletelni hogy úgy kábe melyik lehet jó, de most akkor kezdeni elölről hogy melyikben milyen elektronika van ki lehet e kapcsolni a képjavító menüpontokat stb. stb. hát már eret vágok magamon és még mindig csak úgy közelítek.

    Hardverlesen

Aktív témák